Miewasz wyrzuty sumienia po zakupach? Znowu za dużo wydałeś? Spokojnie, nie zawsze musi tak być. Na rynku pojawiło się wiele aplikacji zakupowych, dzięki którym będziesz się trzymać planu, a nawet jeśli wydasz na coś ekstra, to i tak część wydanych pieniędzy do Ciebie wróci! Jak to możliwe? Zachęcamy do lektury!

Z tego wpisu dowiesz się:

  • które aplikacje zakupowe polecamy zabrać ze sobą do sklepu,
  • jak dzięki aplikacjom lepiej zarządzać domowym budżetem,
  • dzięki której aplikacji zakupowej dostaniesz złotówki na rachunki za media.

Listonic

Ciągle zapominasz list zakupów pisanych naprędce na kartce? Telefon zawsze nosisz przy sobie, dlatego to w nim powinna znaleźć się Twoja lista! A może wiesz, co chcesz kupić, ale to akurat nie Ty wybierasz się na zakupy? Podziel się stworzoną w Listonic listą zakupową ze swoim partnerem / współlokatorem / dzieckiem. Aplikację Listonic znajdziesz TUTAJ.

Qpony

Masz w planach zakupy, ale nie chcesz przepłacać? To zrozumiałe! Przejrzyj zasoby aplikacji Qpony. Znajdziesz tam mnóstwo aktualnych kuponów ze zniżkami do ulubionych sklepów i restauracji. To najpopularniejsza apka ze zniżkami w Polsce – możesz ją pobrać TUTAJ.

Pan Paragon

Spoglądasz na paragon, zastanawiając się, czy można jeszcze zareklamować produkt? Termin jeszcze nie upłynął, ale druk na paragonie niemal wyblakł? Jest na to sposób! Rób zdjęcia paragonów i przechowuj je w aplikacji Pan Paragon. Posegreguj je w niej według kategorii, dzięki czemu żaden paragon Ci nie umknie! Aplikację pobierzesz TUTAJ.

>>O innych aplikacjach zakupowych godnych polecenia przeczytasz TUTAJ<<

Splitwise

Wspólne rachunki za media? A może kolejne wyjście do restauracji razem? Jeśli często dzielisz wydatki z innymi, ale nie lubisz się przypominać, że tym razem to Ty za wszystko zapłaciłeś, aplikacja Splitwise zrobi to za Ciebie! Pobierz ją TUTAJ wraz ze znajomymi i już żadna zaległość finansowa Wam nie umknie.

PS Gdy zainstalowaliśmy aplikację, wywołała na naszych twarzach uśmiech. Dlaczego? Odpowiedź poniżej:

aplikacje zakupowe

MAM

A gdyby tak w zamian za codzienne zakupy – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie – część wydanych złotówek wróciła i opłaciła Twoje rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję? To możliwe! Zespół Agencji Freebee stworzył platformę do obniżania i opłacania rachunków MAM, która od października dostępna jest również w aplikacji.

Zasady są proste: Kupujesz z MAM. W przypadku sklepów online wchodzisz do nich prosto przez swoje Konto w MAM, robisz w nich zakupy, a wkrótce na Twoim Koncie pojawiają się złotówki. Natomiast w przypadku sklepów tradycyjnych:

  1. sprawdzasz w MAM, w których sklepach możesz kupić, by następnie dostać złotówki na rachunki;
  2. po prostu idziesz do sklepu i robisz zakupy. O niczym nie musisz informować obsługującej Cię osoby;
  3. następnie przy użyciu aplikacji robisz zdjęcie paragonu i przesyłasz go za jej pośrednictwem do MAM. W ciągu 24 godzin na Twoim Koncie w MAM pojawiają się złotówki na rachunki.

Aplikację MAM pobierzesz w Google Play i w App Store.

>>O aplikacjach przyjaznych Twojemu domowemu budżetowi pisaliśmy także TUTAJ<<

Aplikacje zakupowe – a Ty co polecasz?

Które aplikacje są Twoim zdaniem niezastąpione podczas zakupów? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami! A jeśli podobają Ci się wpisy na naszym blogu, zachęcamy do subskrypcji newslettera.