Masz przed sobą opracowanie, w którym zebraliśmy specjalnie dla Ciebie 6 case studies firm, które wiedzą, jak dbać o klienta. Nigdy dotąd w jednym miejscu nie poruszono studiów przypadku tylu marek, które słyną z klientocentryczności!

jak dbać o klienta - case studiesNajprostsze rozwiązania znajdują się często na wyciagnięcie ręki. Nie zwlekaj i już teraz pobierz zbiorowe opracowanie Freebee o tym, co już się sprawdziło w innych firmach. Znajdziesz w nich odpowiedź na pytanie, jak dbać o klienta, tak aby już zawsze do Ciebie wracał.

A mowa tu o case studies takich marek jak Inglot i A. Blikle, a także Zalando, Airbnb, Red Bull i Disneyland. W opracowaniu uwzględniliśmy także 15 trendów w customer experience na 2016 rok.

Należą do nich m.in. czipowanie produktów w sklepie, dzięki czemu bez trudu można je potem odnaleźć online, wirtualna przymierzalnia czy oferowanie zastępczych towarów. Czy te trendy zaistniały na polskim rynku? Czy się przyjęły? Pobierz PDF i sprawdź! Dzięki tym rozwiązaniom możesz zupełnie odmienić swój biznes, wyróżnić się na tle konkurencji, a co za tym idzie: pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych.

W jaki sposób zdobyć i zatrzymać klientów? Oni już to wiedzą!

W opracowaniu znajdziesz odpowiedź na pytanie, co kryje się za sukcesem marek, które zyskały wielką popularność na całym świecie. Dowiesz się także:

  • jak stawiając na styl życia, a nie na produkt, osiąga się sukces;
  • co takiego wyjątkowego jest w marce Red Bull, że w niektórych krajach kontroluje nawet 90% rynku;
  • jak Zalando zmieniło zachowania zakupowe klientów;
  • w jaki sposób Inglot działając pod prąd, zaszedł tak daleko;
  • jak to możliwe, że Airbnb, dysponując niewielkim budżetem, dotarło do tak wielu klientów.

Marketing relacji: jak to wygląda w praktyce?

Jeśli nieraz zadawałeś sobie pytania: „Dlaczego klienci nie wracają?”, „Dlaczego nie kupują?”, „Dlaczego w ogóle odchodzą?”, to opracowanie jest właśnie dla Ciebie! Nigdy wcześniej publikowane, dzisiaj dostępne dla Ciebie zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie pobrać bezpłatny PDF, który pomagali tworzyć nasi eksperci z obszaru strategii i analiz: Dominika Adasiewicz-Skorupka i Kamil Kociszewski.

Chcesz dowiedzieć się więcej o markach, z których warto brać przykład? Tutaj przeczytasz:

Wywiad z Senior Brand Managerem z Zalando

Czym jest konkurs lotów na byle czym dla Red Bulla

O Wojciechu Inglocie i jego INNYM podejściu

O tym, co najbardziej chwalą klienci Disneylandu

O budowaniu wartości w biznesie (przykład Blikle i nie tylko)

Wskazówki pomocne dla tych, którzy korzystają z Airbnb