Złote Globy 2018 rozdane, Oscary jeszcze przed nami. W międzyczasie mamy dla Was kolejną gwiazdę wśród konkursów – do wygrania jest rok bez opłat za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję! Albo z niższymi opłatami. Wszystko zależy od wysokości otrzymywanych przez Ciebie comiesięcznych faktur.

Przeciętna polska rodzina przeznacza na stałe opłaty za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję około 1000 złotych, jak podaje Polskie Radio. My co miesiąc damy Ci 400! I tak przez okrągły rok. Wierzymy, że to kwota, która odciąży Twoją kieszeń. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na co tylko zechcesz! Na siebie, swoje marzenia lub spełnienie marzenia drugiej osoby… A może po prostu dzięki tym pieniądzom połatasz dziury w domowym budżecie i wreszcie odetchniesz?

Na czym polega Konkurs MAM?

Zorganizowaliśmy Konkurs MAM wraz z blogerami, którzy są mistrzami planowania i zaradności finansowej.

W konkursie może wygrać w sumie 20 osób! Blogerzy wcześniej rywalizowali między sobą i aż po 3 nagrody dla swoich czytelników wywalczyły blogerki parentingowo-lifestylowe. Brawo mamy, macie to! Pozostali blogerzy mają dla swoich fanów po jednej nagrodzie.

Zadanie konkursowe brzmi: WYŚLIJ OPIS SWOJEGO ULUBIONEGO FINANSOWEGO LIFEHACKA, czyli triku, Twojego sposobu na sprawne zarządzanie finansami, mądre zakupy lub zaradne planowanie budżetu i wydatków, tak by był on jak najbardziej wydajny. Lifehack możesz przedstawić pisemnie, w formie zdjęcia, grafiki lub wideo. Do wyboru, do koloru. Ograniczeniem pozostaje jedynie Twoja wyobraźnia!

Jeśli korzystasz z takiego lifehacka na bieżąco, zgłoszenie do konkursu nie powinno zająć Ci dłużej niż chwilę. To naprawdę banalnie proste!

konkurs MAM

Żeby grać o 4800 złotych na rachunki, zarejestruj się na www.jamam.pl i wyślij wiadomość z odpowiedzią do jednego z wybranych blogerów, którzy z nami współpracują przy konkursie. Ich lista jest długa i szeroka: blogerzy parentingowo-lifestylowi, technologiczni i finansowi. Wybierz, u którego chcesz grać o nagrodę, z pewnością jednego z nich znasz:

Ważne!

Odpowiedzi na pytanie konkursowe możesz udzielić w komentarzach na blogu wybranego blogera lub e-mailowo tylko do 18 stycznia! Forma zależy od blogera, do którego wysyłasz odpowiedź – dlatego przeczytaj uważnie wpis o konkursie MAM, który podlinkowaliśmy przy każdym z wymienionych wyżej blogerów. Jeśli zgłaszasz odpowiedź e-mailowo, pamiętaj, by wysłać e-mail z tego samego adresu, na który rejestrowałeś się na www.jamam.pl!

Pamiętaj również, aby do każdej odpowiedzi dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

Konkurs trwa od 4 do 18 stycznia do 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 stycznia – obwieszczą o tym w swoich kanałach blogerzy. Nagroda pojawi się w formie Złotówek Bonusowych 1 lutego na Koncie w MAM zwycięzcy konkursu.

Zanim przystąpisz do konkursu, zapoznaj się z regulaminem.

Ze strony formalnej to wszystko. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki – powodzenia!

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz