Spędzasz czas w stolicy w okresie świąteczno-noworocznym i nie masz pomysłu, na to dokąd się udać? Przychodzimy z pomocą i… naszym świątecznym przewodnikiem po Warszawie.

Z tego wpisu dowiesz się:

  • jak najlepiej wykorzystać czas świąteczno-noworoczny w Warszawie,
  • dokąd się wybrać w stolicy, nie tylko podczas świąt,
  • jak zadbać o domowy budżet po świętach.

Spędź święta w Warszawie!

Po sukcesie Energetycznego przewodnika po Warszawie wiedzieliśmy, że chcemy TO zrobić ponownie! A że zbliżają się święta, stworzyliśmy dla naszych Czytelników świąteczny przewodnik po naszej ukochanej stolicy.

Nasz zespół dzieli się w nim unikalnymi miejscami i atrakcjami, z których można skorzystać w Warszawie w tym wyjątkowym okresie, a które trafią nawet w najbardziej wysublimowane gusta.

Pobierz nasz przewodnik, a przekonasz się, że mimo iż stacje telewizyjne co roku puszczają w grudniu „znane i lubiane kultowe świąteczne komedie”, nie trzeba spędzać tego szczególnego czasu w pozycji siedzącej, z pilotem w ręku. Alternatyw i sposobów na zimową nudę jest wiele. Zatem do dzieła!

>>ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK PO WARSZAWIE POBIERZESZ TUTAJ<<

Dla kogo przewodnik świąteczny po Warszawie od MAM?

Przewodnik został przygotowany z myślą o osobach lubiących estetykę, szykowność i romantyzm, tych spragnionych ruchu i wrażeń sportowych, amatorów zakupów i szukających unikalnych produktów, sentymentalnych i lubiących sztukę, a także dla niekonwencjonalnych osobowości chcących zrobić coś nieszablonowego. Niektóre z pomysłów prezentowanych w przewodniku są wręcz niepowtarzalną okazją do zacieśnienia rodzinnych więzi lub rozrywki w większym gronie!

Co znajdziesz w naszym świątecznym przewodniku po Warszawie? Świąteczne iluminacje, lodowiska, jarmarki, stajenki, wystawy, gry miejskie, kluby komediowe i wiele więcej! Pobierz go już teraz TUTAJ za darmo.

A może Ty masz swoje ulubione miejsca, która odwiedzasz w Warszawie podczas świąt? Napisz nam o nich w komentarzach!

PS Jak mówimy, promując nasz produkt platformę MAM – „święta, święta… i po rachunkach”. Co to znaczy? Odwiedzaj miejsca z przewodnika (i nie tylko), rób w nich zakupy, następnie skanuj aplikacją MAM paragony, a dostaniesz Złotówki MAM na rachunki. Dzięki nim już po świętach zapłacisz mniej za media takie jak gaz, prąd, telefon, TV czy internet!