Czy wiesz, że warszawiacy mogą płacić mniej za prąd? Tak, tak, o tym się dzisiaj mówi na mieście, a to za sprawą współpracy innogy Polska i MAM. Dowiedz się, co ciekawego dla Ciebie mamy w ramach naszej wspólnej kampanii.

Z tego wpisu dowiesz się:

  • co w ramach kampanii reklamowej dla warszawiaków przygotował energetyczny duet,
  • o czym teraz #MówiąNaMieście,
  • jak można płacić mniej za prąd w innogy Polska.

#MówiąNaMieście

Kto obserwuje social media – naszej platformy do obniżania i opłacania rachunków –pewnie już dawno zauważył, że od kilku miesięcy pojawiają się tam posty o współpracy energetycznego duetu: innogy Polska + MAM.

Z początkiem września wystartowaliśmy ze wspólną kampanią billboardową i radiową, a nasze reklamy są widoczne także w internecie.

O co w niej chodzi? O to, że kupując z MAM, można zbierać złotówki, które obniżą rachunki za prąd w innogy Polska. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na www.jamam.pl/innogy, gdzie od razu możesz dołączyć do MAM.

#MówiąNaMieście

Ponieważ innogy Polska jest marką lokalną – zaopatruje w prąd mieszkańców Warszawy – podczas wspólnej promocji postawiliśmy na odwoływanie się do miasta. Co to oznacza? Hasło kampanii brzmi: Mówią na mieście. Pada ono w reklamach w radiu i na billboardach. Natomiast w mediach społecznościowych pojawiają się tematyczne posty odwołujące się do charakterystycznych miejsc w stolicy.

Jednego ze spotów radiowych możesz wysłuchać tutaj:

Energetyczny przewodnik po Warszawie

W ramach kampanii ukazał się także „Energetyczny przewodnik po Warszawie”, który możesz pobrać TUTAJ.

Przewodnik pokazuje mniej i bardziej znane miejsca w stolicy – o wielu z nich być może nawet nigdy nie słyszałeś! Disco:VR, Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station” oraz Wrotkarnia Roller Disco coś Ci mówią? Jeśli nie, koniecznie pobierz przewodnik i oczywiście podziel się opinią na jego temat w komentarzach lub w mediach społecznościowych MAM. Zachęcamy do oznaczania wszystkich wpisów hashtagiem #MówiąNaMieście.

MówiąNaMieście

Warszawiacy mogą płacić mniej za prąd!

Wspólna kampania innogy Polska oraz MAM potrwa do 15 października. Mamy nadzieję, że dzięki niej wielu warszawiaków dowie się, jak można obniżać swoje rachunki. Gorąco zachęcamy do dołączenia do MAM na www.jamam.pl/innogy już teraz!

Więcej informacji o kampanii znajdziesz w centrum prasowym MAM.