Teraz obniżanie rachunków jest jeszcze prostsze, bo platforma MAM przygotowała specjalną promocję świąteczną. Wystarczy tylko robić zakupy i zdjęcia paragonów. Proste?

Z tego wpisu dowiesz się:

  • jak wygląda i na czym polega świąteczna promocja platformy MAM,
  • w których kinach obejrzysz spot świąteczny o pewnej rodzinie i… aplikacji, która przywraca świąteczną równowagę,
  • ile można zyskać dodatkowo na rachunki za media dzięki aplikacji MAM.

Wysokie rachunki po świętach… Znasz to?

Jeszcze miesiąc i już święta! A jak to bywa ze świętami – szybko mijają, a po nich poza prezentami zostają… rachunki do opłacenia. Nie od dziś wiadomo, że podczas świąt zużywamy więcej energii, choćby dlatego, że długimi godzinami przygotowujemy świąteczne potrawy i podejmujemy więcej niż zwykle gości. Dodatkowe koszty świąteczne skrupulatnie wyliczyliśmy i zawarliśmy w poniższej infografice:

świąteczne rachunki Polaków

Ile wydajemy na święta?

Święta, święta… i po rachunkach!

Platforma MAM przychodzi z pomocą – można zyskać ekstra do 100 zł na rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję! Wystarczy robić zakupy w dowolnych sklepach – też tych, których nie znajdziesz na co dzień na platformie MAM. A potem należy jedynie robić zdjęcia paragonów za zakupy przy pomocy aplikacji MAM, aby zostały naliczone złotówki na rachunki. W sumie można zebrać 100 zł (50 zł w listopadzie, 50 zł w grudniu). Promocja świąteczna trwa tylko do 30 grudnia, więc warto się pospieszyć!

święta, święta i po rachunkach

świąteczne billboardy

Z tej okazji w wybranych miastach w Polsce pojawiły się billboardy świąteczne: w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Szczecinie oraz Wrocławiu. W stolicy dodatkowo hostessy będą rozdawać ulotki w takich strategicznych miejscach jak Dworzec Centralny. Ponadto trwają reklamy w radiu. Gorąco zachęcamy do ich odsłuchania!

Obejrzyj świąteczną historię pewnej rodziny

Ponadto platforma MAM promuje się w sieci Multikino. Obecnie w paśmie reklamowym można obejrzeć spot świąteczny, który – gwarantujemy – wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

Za produkcję spotu reklamowego odpowiada dom produkcyjny FoszerSawicki, a reżyserem jest Łukasz Jaworski. Czytaj więcej także na wirtualnemedia.pl.

>>O współpracy MAM + innogy Polska przeczytasz TUTAJ<<

Pobierz aplikację MAM i zacznij płacić mniej!

Aby skorzystać ze świątecznej promocji, pamiętaj, że pierwsze, co musisz zrobić, to pobrać aplikację mobilną MAM. Jeśli masz iPhone’a, pobierzesz ją TUTAJ. Użytkownicy systemu Android znajdą ją natomiast TUTAJ. Trzymamy kciuki za naliczenie jak największej liczby Złotówek MAM na rachunki!