Nadeszła wiosna, a wraz z nią Wielkanoc – święto nadziei i wiary na przyszłość. Jesteśmy pełni dobrych myśli, że platforma MAM, nad której ostatnio skupiliśmy nasze siły, zdobędzie serca wielu Polaków. Tej pewności i optymizmu na kolejne miesiące życzymy także Tobie.

Z tego wpisu dowiesz się:

  • co szykujemy wiosną, aby było o nas głośno;
  • o co pytamy Polaków w naszych badaniach;
  • gdzie znajdziesz informacje o MAM, aby być na bieżąco.

Wielkanoc, życzenia

Wielkanoc i nowe cele przed nami

Już za kilka dni Święta Wielkanocne. Te trzy świąteczne dni to moment na naładowanie akumulatorów, by być gotowym na wyzwania, jakie przynosi nam wiosna.

Dla nas takim wyzwaniem będzie kampania, która rozpocznie się już w czerwcu. Będziemy starali się dzięki niej dotrzeć do jak najszerszego grona osób, które chcą płacić niższe rachunki za media: prąd, gaz, telefon, internet i TV. MAM-y na to unikalny pomysł!

Jeszcze wcześniej, bo w kwietniu, planujemy konferencję dla dziennikarzy, podczas której podzielimy się naszą koncepcją różnorodności. Brzmi zagadkowo? Na pewno jeszcze wiosną napiszemy o tym na blogu, a tymczasem zajrzyj do relacji z Retail Summit, na której współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający MAM zajawił temat.

Zmieniamy również nieco komunikację w naszych social mediach. Część zmian mamy już za sobą, ale będzie jeszcze lepiej, bo bardziej pro-usersko. Słowo!

Na razie tylko tyle możemy zdradzić.

A co zrobiliśmy do tej pory?

Od startu MAM upłynęło już prawie pół roku. Przez ten czas odrobiliśmy niejedną lekcję.

Zaoferowaliśmy Użytkownikom platformy możliwość dopłacania do rachunków własnymi środkami z ich konta bankowego. Dzięki temu MAM stało się miejscem do zarządzania comiesięcznymi opłatami. Dlaczego warto zmienić swój ebok na MAM? To oczywiste: bo opłacając rachunki z MAM, nie płaci się prowizji za przelew!

Ponadto przeprowadziliśmy kilka świetnych badań, pytając Polaków o ich podejście do zarządzania domowym budżetem, dzięki czemu lepiej poznaliśmy potencjalnych Użytkowników MAM. Wszystkie wyniki badań znajdziesz w naszym wirtualnym biurze prasowym na mam.prowly.com. O kilku z nich pisaliśmy także tutaj:

Kolejny raport o Polsce – strażniczce domowego budżetu opublikujemy na blogu już niebawem!

Aby nasza platforma rozwijała się jak na drożdżach, powiększyliśmy zespół. Zasilili go kolejni eksperci, dzięki którym MAM będzie jeszcze lepsze. I to jeszcze nie koniec! Jeśli chcesz dołączyć do nas, zajrzyj TUTAJ i zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Dowiedz się więcej o MAM!

Codziennie publikujemy przydatne informacje na temat MAM na naszym fanpage’u, aby Użytkownicy MAM byli zawsze na bieżąco.

Znajdziesz nas również na YouTube, TwitterzeInstagramie i Linkedin.

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz